Serwis iPhone

Serwis iPhone

W czasach, gdy posiadanie telefonu komórkowego jest czymś zwyczajnym – w końcu aż 92% Polaków posiada jakikolwiek telefon komórkowy, to wręcz brak takiego urządzenia dziwi. W przeciwieństwie do chociażby kilkunastu lat temu, kiedy telefony komórkowe były czymś luksusowym. Dziś nawet najdroższe modele, do jakich z pewnością zaliczają się telefony komórkowe firmy Apple Inc. – iPhone’y – stały się na tyle towarem pożądanym, że ma je coraz więcej osób.

Serwis telefonów komórkowych

W związku z coraz większą ilością telefonów komórkowych, na mapie pojawia się coraz więcej serwisów telefonów komórkowych. Żaden z nich, bez względu na markę czy model, nie jest niezniszczalny, a często psują się również z naszej winy. Każdy serwis telefonów komórkowych cechuje mniejsze lub większe doświadczenie w branży, ale przede wszystkim każdy z serwisów telefonów komórkowych powinien posiadać profesjonalny sprzęt i specjalistyczne narzędzia oraz części od zaufanych dostawców. Każdy z klientów powinien oczekiwać również gwarancji usług serwisu. Wiele serwisów telefonów komórkowych poza oferowaniem usług naprawczych oferuje również sprzedaż i skup telefonów. Sam rynek elektroniczny jest niezwykle szybko i dynamicznie zmieniającym się rynkiem, do czego muszą dostosować się serwisy. Z roku na rok zmieniają się standardy, moda, jak i oczekiwania klienta.

iPhone

iPhone to dziecko firmy Apple Inc. Od 9 stycznia 2007 roku podbija świat, bowiem właśnie wtedy odbyła się premiera pierwszego iPhone’a. W kolejnych latach pojawiły się kolejno modele: 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 6 i 6+, 6S i 6S+, 7 i 7+ oraz iPhone SE. Ostatnie nowości firmy Apple Inc. to iPhone 8, iPhone 8+, iPhone XR oraz iPhone Xs.

Użytkownicy iPhone’a odwiedzają serwisy telefonów komórkowych z różnymi problemami. Popularną usterką jest najzwyczajniej jego zalanie – najczęściej wynikające z nieuwagi użytkownika telefonu komórkowego. Bardzo częsty jest również problem z baterią, które nie ładują tak jak powinny i szybko się rozładowują. Inne uszkodzenia to: usterka przycisku Home, uszkodzona kamera, zepsute złącza słuchawkowe czy uszkodzona obudowa. Telefony marki Apple Inc., iPhone’y narażone są na usterki tak samo jak smartfony innych marek. Czasami problemy te wynikają najzwyczajniej z winy użytkownika i przynajmniej chwilowej nieuwagi, jak w przypadku zalania smartfona. Główną usterką jest jednak rozbity wyświetlacz LCD, kiedy telefon komórkowy upadnie nam czy to na asfalt czy na podłogę. Kolejnym popularnym urazem telefonu komórkowego iPhone jest rozbity digitizer, czyli szybka dotykowa.

Serwis iPhone

Wszystkie usterki telefonów komórkowych marki Apple Inc. da się na szczęście sprawnie i szybko naprawić. Niektórym z nich można najzwyczajniej zapobiegać samemu wcześnie, niektórych można pozbyć się chociażby aktualizacją oprogramowania, bowiem tak dokonuje się chociażby naprawy oprogramowania. Niestety część usterek telefonów komórkowych iPhone wymaga wizyty w serwisie. Profesjonalne serwisy telefonów jak Czwarty Wymiar znajdujący się przy ulicy Chmielnej 106 w Warszawie zajmują się zarówno pozbyciem się usterek sprzętowych, wynikających z różnego rodzaju urazów mechanicznych jak i wad wynikających z powodu zalania sprzętu wodą. Na miejscu można również wymienić baterię w swoim iPhonie, co również lepiej powierzyć specjalistom, którzy zrobią to nawet w kwadrans. Serwis przy ulicy Chmielnej dysponuje bateriami do modeli iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+, iPhone 8 oraz iPhone 8+.

Telefony 4w
Chmielna 106
00-801 Warszawa
tel 513777444